DJ na studniówkę, na urodziny, na 18-stkę - Lublin, lubelskie

DJ Sunny

Sprawdź moją ofertę jako DJ na studniówkę

DJ na studniówkę i 18-stkę w Lublinie

DJ na studniówkę, na urodziny, na 18-stkę Lublin, lubelskie

Powierz mi oprawę muzyczną twoich urodzin lub studniówki

Podczas wchodzenia w dorosłość w życiu każdego młodego człowieka pojawiają się dwie duże imprezy - studniówka i 18 urodziny. Większość chce żeby te okazje były wyjątkowe, a ja jako idealny DJ na studniówkę i 18-stkę w Lublinie dokładam wszelkich starań, aby oferowana przeze mnie oprawa muzyczna zadowoliła jak największą ilość gości i uczyniła imprezę niezapomnianą. Cały czas obserwuję trendy panujące w muzyce, dzięki czemu mam świadomość jakie piosenki nadadzą się na imprezę dla młodszych ludzi. Oczywiście cała playlista zostanie jeszcze przedyskutowana i dostosowana do potrzeb Twojej imprezy.

DJ na studniówkę, na urodziny, na 18-stkę Lublin, lubelskie

DJ na urodziny w województwie lubelskim

Wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez tematycznych, które posiadam, sprawia że moje usługi będą idealne dla osób chcących zorganizować imprezę tematyczną z okazji 18 urodzin. Jako DJ na urodzinach w Lublinie dostosowuje repertuar do indywidualnych wymagań Klienta, chętnie podejmuje się organizacji oprawy muzycznej dostosowanej do imprezy, których tematem przewodnim jest konkretny okres historyczny.

W mojej bibliotece posiadam najlepsze utwory z lat 60, 70, 80 i 90 ubiegłego wieku oraz muzykę, która powstała w obecnych czasach. Dzięki czemu razem możemy wybrać najlepszą playlistę na Twoją imprezę urodzinową, zarówno tematyczną, jak i te nieposiadającej konkretnego motywu.

DJ na studniówkę, na urodziny, na 18-stkę Lublin, lubelskie

Idealny DJ na studniówkę w lubelskim zagra nie tylko poloneza!

Studniówka to wyjątkowa okazja, dlatego warto zadbać o to by uroczysty i piękny polonez nie był jedynym tańcem na tej imprezie. Pomimo jego uroku nie można go przecież tańczyć całą noc. Odpowiednia oprawa muzyczna, która zachęca do zabawy i wodzirej są równie ważnymi aspektami. Jako DJ na studniówkę w województwie lubelskim zagram hity, przy których dobrze będą się bawić przedstawiciele każdej grupy wiekowej - uczniowie, rodzice i nauczyciele. Oferuję także usługi wodzireja, które zachęcą do wzięcia udziału w atrakcjach nawet najbardziej sceptycznych uczestników imprezy.

Kontakt

Firma
PROEVENT Marcin Piotrowski
Adres
Turystyczna 27A, Lublin
NIP
NIP   9462424940
REGON
REGON   383523155
Telefon
516-756-768
Email
sunny1405@wp.pl