Oferta

WESELA
Każda Para Młoda pragnie by ich uroczystość weselna była najwspanialszym i niezapomnianym przeżyciem.
Przy organizacji wesela, młodzi wybierają: lokal, menu dla gości czy limuzynę do ślubu i oczywiście niepowtarzalną oprawę muzyczną, która zapewni wszystkim gościom weselnym wyśmienitą zabawę.
Jako DJ na wesele oferuję muzyczną realizację Waszej uroczystości od przybycia do Domu Weselnego aż do opuszczenia imprezy przez ostatniego uczestnika. Przy organizacji takiej uroczystości w zupełności zdaję się na Wasze sugestie i pomysły jej przebiegu, służąc przy tym swoim doświadczeniem i propozycjami. Wspólne ustalenia sprawią, że przyjęcie weselne stanie się wyjątkowym wydarzeniem w Waszym życiu.
Zapraszam przyszłych nowożeńców do kontaktu.
STUDNIÓWKA i PÓŁMETEK
Bal studniówkowy czy półmetek to imprezy wymagające zaangażowania zarówno uczniów jak i kadry pedagogicznej szkoły.
Pamiętajmy, że studniówka to nie tylko świetna zabawa młodzieży, ale również nauczycieli i rodziców. W tym miejscu oferuję swoją pomoc przy organizacji i realizacji takiej imprezy, aby jej idealny przebieg przywoływał po latach same najlepsze wspomnienia. Zanim tradycyjny Polonez rozpocznie ten dostojny bal pełen cudownych kreacji jego uczestników, zaproponuję Wam zabawę do białego rana przy największych przebojach lat 60’, 70’, 80’ i 90’ i dzisiejszych najnowszych hitach. Jeżeli chcecie by ten wieczór był wyjątkowy, zachęcam do kontaktu i współpracy.
Sprawdźcie jak zorganizuję Wasz wieczór.
IMPREZY
Oferuję swoją pomoc przy realizacji muzycznej różnych imprez tematycznych. Jeżeli organizujesz retro party, imprezę z muzyką disco polo, czy event z konkretnym stylem muzycznym (np. Andrzejki w rytmach lat 80’) lub inne, zapraszam do mojego formularza w zakładce KONTAKT, chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Jeżeli w Twoim klubie lub dyskotece, chcesz przypomnieć wszystkim klasykę lat 80’ i 90’, skontaktuj się ze mną – mój preferowany styl to dyskotekowa muzyka lat 80’ i 90’, która przypomni niejednemu klubowiczowi klimat świetnych imprez sprzed lat. Jeżeli masz jakiś nietypowy, nietuzinkowy pomysł do realizacji, skontaktuj się ze mną, jestem gotowy na nowe wyzwania.
Dysponuje własnym, w pełni profesjonalnym sprzętem akustycznym i oświetleniowym
Zapraszam do współpracy.
Category: Product #: Regular price:$ (Sale ends ) Available from: Condition: Good ! Order now!